Rychlé peníze bez zbytečné administrativy

Dostat se v dnešní době do centrálního registru dlužníků není nic složitého. Obrovská část populace nemá dokonce ani tušení, že se do takového seznamu dostali a přijdou na to až ve chvíli, kdy je pozdě, tedy při žádosti o úvěr ve své oblíbené bankovní společnosti. Záznam v centrálním registru však zamezuje přístup ke všem standardním úvěrům. Bankovní společnosti vás vyhodnotí jako nebonitního klienta a ukážou vám nekompromisně záda. V takové chvíli nemáte moc šancí na úspěch.

Právě z těchto důvodů se na trhu objevuje půjčka bez registru. Z důvodu vyšší rizikovosti pro samotné poskytovatele čekejte o něco vyšší úrok, který vyrovnává potencionální nebezpečí případného nesplacení poskytnuté půjčky. Půjčka bez registru a zástavy patří mezi nejohleduplnější finanční produkty na trhu. Míra schvalitelnosti je vůči registrům stoprocentní, nezáleží vůbec na tom, kolik kde dlužíte a jaká je vaše platební minulost.

Podmínky pro získání půjčky bez nahlížení do registru

Nebankovní společnosti si na své klienty nekladou příliš vysoké nároky a snaží se zpřístupnit cestu k penězům opravdu všem. Důležitou podmínkou je věk žadatele, který musí přesahovat hranici 18 let. Rovněž neopomíjejme důležitost trvalého bydliště na území České republiky. Nadále je nutné vlastnit dvěma platnými doklady totožnosti a ,potvrzením o pravidelném měsíčním příjmu.

Půjčka bez registru a její výhody

Již ze samotného názvu finančního produktu vyplývá, že tato výpomoc zcela zapomíná na centrální registr dlužníků. Tím se otevírají dveře širokému spektru žadatelů, ke kterým se tradiční poskytovatelé otáčejí zády. Další výhody jsou:

  • pohodlné vyřízení z domácí atmosféry
  • bez zbytečných průtahů
  • do několika desítek minut vyřízené
  • obrovský výběr společností
  • bez skrytých poplatků
  • není nutná osobní návštěva
  • vyplácení na ruku i na bankovní účet

Půjčka bez registru a postup vyřízení

Pokud vás půjčka bez registru zajímá, je nutné projít schvalovacím procesem. Cesta vede přes jednoduchý a velmi krátký online formulář nebo telefonický kontakt se zákaznickým centrem. Jakmile vyplníte nezbytné údaje o své osobě, nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti, nic vám nebrání v odeslání žádosti. Během několika dalších minut očekávejte odezvu od dané společnosti. Při kladném vyřízení jsou finanční prostředky neprodleně odeslány na vámi uvedený bankovní účet.

Pro koho je půjčka bez registru určená

Půjčka bez nahlížení do registru je vhodná výhradně pro takové klienty, kteří mají záznam v centrálním registru neplatičů. Tento záznam totiž zabraňuje v získání tradičního úvěru u bankovních společností. Jedná se tak možná o poslední možnost, jak získat transparentní půjčku bez zvýšeného rizika.

Autor příspěvku: admin