Profi Credit půjčka

Potřebujete si půjčit? Není v tomto směru jistě nic snazšího, než zkusit kontaktovat nebankovní společnost, která ráda poskytne v podstatě jakýkoliv úvěr – rychle, bez ručitele a například i dříve zcela běžných poplatků předem. Zajímavou variantou je třeba Profi Credit půjčka, pro jejíž schválení potřebujete jen dva doklady totožnosti.

Půjčit si tu můžete třeba i padesát či sto tisíc korun a nezáleží, k čemu je využijete – tato půjčka je totiž zcela bezúčelová.

Další dobrou možností, hlavně pro zájemce o krátkodobé a malé půjčky, je společnost Ferratum. S ní si můžete půjčit třeba tisíc nebo dva tisíce korun, doba splatnosti je v řádu dnů – takže si sjednejte úvěr ve chvíli, kdy třeba čekáte na výplatu. Tahle půjčka je vhodná i tehdy, pokud se porouchá v domácnosti nějaký spotřebič, bez něhož se ani v nejmenším neobejdete a potřebujete okamžitou náhradu. Prostě pár tisíc, které dostanete mnohdy i v řádu několika desítek minut, přesně tak se dá tato společnost v pár slovech popsat.

Do třetice si zmiňme třeba zavedenou a ryze tuzemskou společnost Tommy Stachi. Možnost úvěru ve výši pět až sto tisíce korun, s dobou splatnosti nastavitelnou na 12 nebo 18 měsíců při první půjčce a až 24 měsíců u případných dalších. Nebankovní půjčky jsou vždy dostupné prakticky každému, kdo si požádá – nerozhoduje, odkud jste, kde pracujete, kolik vyděláváte. Stačí podat žádost a dohoda je možná za jakýchkoliv okolností.

Autor příspěvku: admin