Proč využít nebankovní konsolidaci půjček

Pořídili jste si několik bezúčelových úvěrů, kreditní kartu, kontokorent, leasing a teď se motáte v několika splátkových kalendářích, máte v tom chaos a vydáváte tisíce korun měsíčně z rodinného rozpočtu?

Konsolidace půjček vám může pomoci a uleví nejen vašim nervům, ale především peněžence. Nebankovní konsolidace půjček vám pomůže sloučit několik půjček do jediné. Vy tak díky sloučení ušetříte na splátkách, sníží se vám úroková sazba a délka splácení. Díky platbě jedné splátky budete mít dokonalý přehled o platbě a nemůže se vám stát, že by jste zapomněli na některou splátku. Nebankovní konsolidaci půjček nabízí jen pár společností které poskytují nebankovní půjčky. Tato služba je poskytována obvykle zdarma bez poplatku za vyřízení nebo vedení úvěrového účtu. Navíc si i při konsolidaci půjček můžete vzít peníze nad rámec konsolidace a využít je čistě pro svojí potřebu. Sloučení probíhá splacením stávajících půjček a vy poté platíte pouze jednu splátku.

Sázíte na jistotu? Chcete konsolidaci půjček od prověřené společnosti? Ideální volbou je Home Credit půjčka. A jaké nabízí výhody?

  • Díky spojení půjček můžete ušetřit až několik tisíc měsíčně
  • Můžete si až 4x odložit splátku
  • Můžete si snížit splátku podle potřeby
  • Můžete si zvolit datum splatnosti jak vám bude vyhovovat

Spojit můžete do jediné splátky úvěry, kreditní kartu i kontokorent až do výše 300 000.

Pro sloučení půjček do jediné je Home Credit půjčka ten pravý produkt. Pro vyřízení půjčky musíte předložit 2 doklady totožnosti, pokud jste občan cizí země, musíte dodat potvrzení o trvalém nebo přechodném pobytu a mezinárodní řidičský průkaz. K půjčkám musíte předložit kopii úvěrové smlouvy, výpis ke kreditní kartě nebo aktuální výpis účtu s kontokorentem. Dále potřebujete údaje o zaměstnání, kopii posledního výpisu z účtu a potvrzení o příjmu nebo důchodový výměr.

Za vyřízení konsolidace u Home Credit neplatíte žádné poplatky, stejně jako za vedení úvěrového účtu. Pro sloučení půjček nepotřebujete ručitele, ale nesmíte mít nezaplacené splátky u půjček, které chcete sloučit. Nesmíte mít také záznam v registru Solus nebo exekuci či podaný návrh na oddlužení. Home Credit půjčka vám umožní také v rámci sloučení půjček půjčit si peníze navíc za velmi výhodných podmínek. Tyto peníze můžete použít podle svého uvážení. Velkou výhodou je zvolení způsobu splácení – převodem z účtu, poštovní složenkou, vkladem na pobočce nebo pomocí terminálu Sazky. Všechny potřebné dokumenty, složenky a čárové kódy obdržíte po podpisu smlouvy. Splacení stávajících půjček provede po uzavření smlouvy Home Credit za vás. Potvrzení plateb vám oznámí prostřednictvím sms zprávy. O sloučení můžete požádat online z pohodlí domova, poté vás kontaktuje operátor, který s vámi projedná detaily sloučení. Je potřeba mít připravené výše uvedené dokumenty. Hledáte více informací od nezávislých odborníků? Doporučujeme navštívit finanční magazín Půjčko.cz.

Autor příspěvku: admin