Jak na nákup investičního diamantu?

Je nejjednodušším drahokamem. Není žádnou směsí, neobsahuje žádné sloučeniny. Je „pouhým“ uhlíkem. A právě ten čistý prvek znamená neopakovatelné přírodní vlastnosti. Tvrdostí s ním nemůže žádný jiný nerost konkurovat. Je 140 x tvrdší než korund a 1000 x tvrdší než křemen. Kdo by nechtěl něco tak úžasného vlastnit?

Diamonds International Corporation

Tato česká společnost se prosadila mezi nejlepší obchodníky s diamanty. Mezi elitu, která má tu čest tento drahokam vlastnit, nabízet a hodnotit. Stala se partnerem obchodníků z antverpské burzy diamantů. Z klubu, který si pečlivě vybírá a „lustruje“každého.

Nákup investičního diamantu

Rozumný člověk si vždy něco odloží stranou. Může si odložit nějakou sumu v bance a mávnout rukou nad inflací. Může si koupit auto a ztrácet hodnotu ihned. Nebo se může obrátit na společnost Diamonds International Corporation a vlastnit diamant. Investiční diamant. Zavařený do fólie a opatřený mezinárodním certifikátem kvality. V podobě mikrofilmu.
Každý diamant je jiný. Po vybroušení se stane briliantem. Získá jedinečný tvar a specifický lom světla. Vlastnit investiční diamant je dnes lehké. A výhodnější. Pro společnost Diamonds International Corporation není problém za výbornou cenu pořídit investiční diamant, který se stane navždy rodinnou tradicí. A ještě další generace si budou připomínat Vaše rozumné rozhodnutí.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *