Dnešní mikroúvěry nabízí spoustu zajímavých možností, podívejte se na ně s námi!

Vzít si pár tisíc do výplaty? Jistě, kolem toho nebude už žádné administrativní martyrium, spíše naopak – za pár minut může být vše finalizováno a peníze odejdou směrem na váš účet. Vážně, naprosto transparentně a zcela bez rizika. Není to možnost, která se dá s přehledem využívat každý týden, ale na druhou stranu, copak to někdy v životě jde bez půjčky? Ve výjimečných chvilkách je opravdu zapotřebí!

CreditKasa nabídne výhodné podmínky, rozhodně ale není jedinou svého druhu

Pojďme si tedy rozebrat trio zajímavých alternativ, díky nimž se můžete ujistit, že nebankovní mikroúvěry jsou vlastně dost atraktivní. Třeba CreditKasa půjčka nabízí až dvacet tisíc korun na příštích třicet dnů, platí zde pak klasická výhoda moderní doby – pokud si půjčujete poprvé, můžete mít za jistých podmínek celý úvěr zdarma! Peníze během několika minut na účtu, takřka okamžité elektronické posouzení, co si více ještě přát, že?

Další možností je třeba NovaCredit, co přesně tu na nás čeká?

  • Je možné sjednat si mikroúvěr v rozmezí jednoho a deseti tisíc korun.
  • Splatnost je vždy stejná, konkrétně to je pětadvacet kalendářních dnů.
  • Pro stálé klienty jsou k dispozici peníze do třiceti minut od schválení.
  • Úvěr naprosto na cokoliv, za poplatek prodloužení splátky až o 14 dnů.

Samozřejmě, i tato varianta je velice lákavá, platí to zejména pro ty, kteří si takto ještě nikdy nepůjčovali a dostane se jim výhody bezúročné první půjčky. Nezáleží na tom, jestli peníze použijete na nákup potravin, abyste vyšli do výplaty nebo třeba na ty nejnutnější složenky, bezúčelová forma úvěru je tu doslova pro každého!

Kimbi nabízí až šedesát tisíc korun, a to naprosto na cokoliv

Půjčka, která se dříve jmenovala Kimbi  a dnes je pod hlavičkou značky Zaplo, nabízí úvěr v rozmezí 10 a 60 tisíc korun. Půjčte si proto pohodlně, při posezení u počítače nebo s mobilem v ruce, nemusíte nikam na pobočku, není nutné nikde zdlouhavě vyčkávat na razítka a potvrzení. Vždyť klasická nebankovní půjčka se vyřídí, aniž byste takříkajíc vytáhli paty z domu. I to zvyšuje její dostupnost pro všechny, vždyť kdo by dnes vlastně ještě neměl internetové připojení?

Autor příspěvku: admin